☏ 0212 861 4544 (pbx) Bizi arayabilir yada sizi aramamız için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyaları almayı düşündüğünüz zaman hangi mekan için alacağınıza önceden karar vermeniz size avantaj sağlayacaktır.

Bahçe Mobilyaları

Bahçe Mobilyaları alırken dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. Bahçeli evlerin en büyük avantajı hiç şüphesiz bahçede oturmak temiz havanın ve pozitif enerjinin nimetlerinden faydalanmaktır. Bu sebeple genel olarak kişi ve bireyler tercih yaparken bu konuda en çok bahçeli tarz evleri tercih ediyor. Bu tarz evlerde daha geniş ve ferah olası bu evlere olan ilgiyi arttırıyor. Bu tarz evlerde oturak çok zevkli olsa da oturma ve yaşamak için uygun mobilya ve tasarımlar bulmak için bir hayli zaman harcamak ve zahmet vermek gerekiyor. Bunun sebebi ise hem bahçe mobilyaları modern olsun hem de konforlu olması açısından önemli olmaktadır. Bahçe mobilyaları alırken veya seçerken birçok açıdan değerlendirmeli ve incelemelisiniz. Bunu yapmanız size birçok açıdan kolaylık sağlayacaktır. Hem mobilyalarınızın uzun ömürlü olmasına hem de siz değil de mobilyanın size hizmet etmesini sağlayacaktır.

 

Bahçe Mobilyaları

 

Bahçe Mobilyaları Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle söylemeliyiz ki bu alanda satış yapan birçok mağaza ve marka var. Fakat en iyisini ve uzun dönem için kullanışlısını bulmak gerçekten biraz zor olmaktadır. Bunun sebebi ise kışın ve yazın kullanımı olacak olan mobilyaların kışın yağışlarına yazın güneşine dayanıklı olmasıdır. Kışın yağışlarda çok kullanılmasa da yazın kavurucu güneşe çok fazla maruz kalacak olan bu mobilyaların dayanıklı olması size avantaj sağlayacaktır. Özellikle keyif yapmayı seven ve bahçe ile uğraşmaktan keyif alanlar için bu durum oldukça önemli olmaktadır. Bunun dışında denizel bölgelerde oturanların nem oranının fazlalığı olmasından ötürü mobilya alımı yaparken bu konuya da hassasiyet göstermelerinde fayda vardır. Mobilyaların neme ve sıcak hava koşullarına elverişli olması kullanım süresini uzatacak ve size mali açıdan destek sağlayacaktır. Ayrıca kullanım avantajı ve süresinin yanı sıra sizin gözünüze hitap etmeli ve şık bir görüntü sunmalı ki siz kullandığınız zaman huzur bulun. Bahçe Mobilyaları Kullanım Alanları Herkes tarafından bilinir ki mobilyalar yaşam alanlarına göre farklılık gösterir. Mesela; çekyat takımı salonda kullanılmaz yada koltuk takımı mutfakta kullanılmaz.

 

Bu husus hem görsellik açısından hem de bulunduğunuz mekana verdiğiniz önem açısından çok önemli olmaktadır. Bahçe mobilyaları almayı düşündüğünüz zaman hangi mekan için alacağınıza önceden karar vermeniz size avantaj sağlayacaktır. Eğer kişiye özel bir bahçe için kullanacaksanız genellikle hasır tarzı masa ve sandalye takımları size daha çok yardımcı olacaktır. Ayrıca hasır ile mobilya birleşimi olan bu tasarımlar uzun dönem kullanılarak size avantaj sağlayacaktır. Bu sayede hem şık hem de modern bir görüntü yakalayabilirsiniz. Hasır mobilyalar neme yağışa ve güneşin kavurucu sıcaklığına çok fazla dayanıklı olan mobilyalardır. Bu tarz mobilyalar sadece bahçeli evlerde kullanılmadığı gibi birçok kullanım alanına sahiptir. Bunların başında kafe ve restoranlar gelirken birçok oyun parkları için tasarlanmış bank ve oturaklarda bulunur. Geniş bir dünyaya sahip olan bu mobilyalar geniş kullanım alanına da sahiptir.

 

Bahçe Mobilyaları

 

Özellikle bahçesi olan kafe ve restoranlar için rattan-hasır mobilyalar oldukça şık bir görüntü sunuyor. Geneli hasır işlemeleri ile cam masanın birleşimi olan bu mobilyalar bahçe mobilyaları kullanım alanı olarak oldukça avantaj sağlayacaktır. Ayrıca ormanlık alanlar ve park bahçeleri için tasarlanmış olan bank kamelya ve oturaklar birçok açıdan avantaj sağlayan ürünler olmaktadır. Bu mobilyalar genellikle kamuya ait olan alanlarda kullanımı yaygın olsa da kişiye özel mekan ve alanlarda da kullanılıyor. Böylelikle ev veya iş yeri alanlarınızda kendinize has olarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede geniş ürün yelpazesi olan parkmob tasarımlarına bakmanızda fayda vardır. Özellikle büyük alanlar için alınacak olan bank ve benzeri ürünlerin çok dayanıklı malzemeden yapılmış olmasına önem gösterin. Çünkü bu her daim dışarıda olacağı için daha çabuk eskime olasılığı olacaktır. Buda maliyet açısından size daha fazla masraf çıkaracaktır.

> Bahçe Mobilyaları Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
DÜZCE Bahçe Mobilyaları
ISPARTA Bahçe Mobilyaları
GÜMÜŞHANE Bahçe Mobilyaları
EDİRNE Bahçe Mobilyaları
ÇORUM Bahçe Mobilyaları
KİLİS Bahçe Mobilyaları
ŞANLIURFA Bahçe Mobilyaları
NEVŞEHİR Bahçe Mobilyaları
ESKİŞEHİR Bahçe Mobilyaları
BURDUR Bahçe Mobilyaları
İÇEL Bahçe Mobilyaları
BİNGÖL Bahçe Mobilyaları
IĞDIR Bahçe Mobilyaları
KIRŞEHİR Bahçe Mobilyaları
KAYSERİ Bahçe Mobilyaları
ÇANAKKALE Bahçe Mobilyaları
AMASYA Bahçe Mobilyaları
TRABZON Bahçe Mobilyaları
SİNOP Bahçe Mobilyaları
ŞIRNAK Bahçe Mobilyaları
KIRIKKALE Bahçe Mobilyaları
KASTAMONU Bahçe Mobilyaları
İZMİR Bahçe Mobilyaları
ADANA Bahçe Mobilyaları
BAYBURT Bahçe Mobilyaları
UŞAK Bahçe Mobilyaları
TEKİRDAĞ Bahçe Mobilyaları
KONYA Bahçe Mobilyaları
HAKKARİ Bahçe Mobilyaları
DİYARBAKIR Bahçe Mobilyaları
DENİZLİ Bahçe Mobilyaları
BALIKESİR Bahçe Mobilyaları
AFYON Bahçe Mobilyaları
NİĞDE Bahçe Mobilyaları
VAN Bahçe Mobilyaları
TOKAT Bahçe Mobilyaları
SAKARYA Bahçe Mobilyaları
HATAY Bahçe Mobilyaları
YALOVA Bahçe Mobilyaları
AKSARAY Bahçe Mobilyaları
YOZGAT Bahçe Mobilyaları
TUNCELİ Bahçe Mobilyaları
KIRKLARELİ Bahçe Mobilyaları
KARS Bahçe Mobilyaları
ANTALYA Bahçe Mobilyaları
BATMAN Bahçe Mobilyaları
ANKARA Bahçe Mobilyaları
SİİRT Bahçe Mobilyaları
BARTIN Bahçe Mobilyaları
KARAMAN Bahçe Mobilyaları
MARDİN Bahçe Mobilyaları
BİTLİS Bahçe Mobilyaları
ERZURUM Bahçe Mobilyaları
ELAZIĞ Bahçe Mobilyaları
ADIYAMAN Bahçe Mobilyaları
SİVAS Bahçe Mobilyaları
MUĞLA Bahçe Mobilyaları
AYDIN Bahçe Mobilyaları
KARABÜK Bahçe Mobilyaları
ORDU Bahçe Mobilyaları
ZONGULDAK Bahçe Mobilyaları
İSTANBUL Bahçe Mobilyaları
BİLECİK Bahçe Mobilyaları
GİRESUN Bahçe Mobilyaları
AĞRI Bahçe Mobilyaları
OSMANİYE Bahçe Mobilyaları
RİZE Bahçe Mobilyaları
MANİSA Bahçe Mobilyaları
GAZİANTEP Bahçe Mobilyaları
ERZİNCAN Bahçe Mobilyaları
ARDAHAN Bahçe Mobilyaları
SAMSUN Bahçe Mobilyaları
MALATYA Bahçe Mobilyaları
KÜTAHYA Bahçe Mobilyaları
ARTVİN Bahçe Mobilyaları
MUŞ Bahçe Mobilyaları
KAHRAMANMARAŞ Bahçe Mobilyaları
KOCAELİ Bahçe Mobilyaları
BURSA Bahçe Mobilyaları
ÇANKIRI Bahçe Mobilyaları
BOLU Bahçe Mobilyaları

Park Antik Ev ve Bahce Mobilyalari San.Tic.Ltd.Sti.İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:

Mimarsinan M.D-100 Karayolu

No:84 Büyükçekmece / İST.

Telefon:

0212 861 4544 (pbx)

E-mail:

info@parkantik.com

Adınız :
E-mail :
Güvenlik Kodu :
Telefon :
Mesaj :